ebm-papst R3G630-AB30-63F ventilator
Artikelnummer:
R3G630-AB30-63F
Gemotoriseerde waaiers 240VAC Rond - 635mm Dia 10100 CFM (282.8m³/min)
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$1.419,89
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | R3G630-AB30-63F |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 240 VAC |
| Luchtstroom: | 10100 CFM (282,8m³/min) |
| Lawaai: | – |
| Vermogen (watt): | 2850W |
| RPM: | 1230 TPM |
| Breedte: | 376,0 mm |
| Type ventilator: | Gemotoriseerde waaiers |
| Serie: | Green Tech R3G630 |
| Afmetingen: | Rond - 635mm Dia |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | – |
| Kenmerken: | Elektronische commutatie (EC) |
| Beëindiging: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP54 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 104°F (-25 ~ 40°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | UL |
| Beschrijving: | CENTRIFUGALE VENTILATOR |
| Gedetailleerde beschrijving: | Gemotoriseerde waaiers 240VAC Rond - 635mm Dia 10100 CFM (282.8m³/min) |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 7.8A |
| Spanningsbereik: | 200 ~ 240 VAC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Aluminium |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
10,7 dBA |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst R3G630-AB30-63F fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.