ebm-papst R3G355-AM36-81 ventilator
Artikelnummer:
R3G355-AM36-81
Gemotoriseerde waaiers Rond - 360mm Dia Bal
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$1.703,85
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | R3G355-AM36-81 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | – |
| Luchtstroom: | – |
| Lawaai: | – |
| Vermogen (watt): | 355W |
| RPM: | 1730 TPM |
| Breedte: | 158,5 mm |
| Type ventilator: | Gemotoriseerde waaiers |
| Serie: | R3G355 |
| Afmetingen: | Rond - 360mm Dia |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Alarm, elektronische commutatie (EC), PWM-regeling, thermische overbelastingsbeveiliging (TOP) |
| Beëindiging: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP54 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CCC, CE, CSA, UL, VDE |
| Beschrijving: | GEMOTORISEERDE WAAIER |
| Gedetailleerde beschrijving: | Gemotoriseerde waaiers Rond - 360mm Dia Bal |
| Deelstatus: | Verouderd |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 4.10A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | Aluminium |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
10,7 dBA |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst R3G355-AM36-81 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.