ebm-papst R3G355-AM29-71 ventilator
Artikelnummer:
R3G355-AM29-71
Gemotoriseerde waaiers 230VAC Rond - 360mm Dia Bal 1242,8 CFM (34,80m³/min) 3 Draadsnoeren met adereindhulzen, 5 Draadsnoeren met adereindhulzen
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$831,14
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | R3G355-AM29-71 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 230VAC |
| Luchtstroom: | 1242,8 CFM (34,80m³/min) |
| Lawaai: | – |
| Vermogen (watt): | 502W |
| RPM: | 1890 RPM |
| Breedte: | 205,7 mm |
| Type ventilator: | Gemotoriseerde waaiers |
| Serie: | R3G355 |
| Afmetingen: | Rond - 360mm Dia |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Alarm, PWM-regeling, thermische overbelastingsbeveiliging (TOP) |
| Beëindiging: | 3-draads kabels met adereindhulzen, 5-draads kabels met adereindhulzen |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP54 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 104°F (-25 ~ 40°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CCC, CE, CSA, EAC, UL |
| Beschrijving: | GEMOTORISEERDE WAAIER |
| Gedetailleerde beschrijving: | Gemotoriseerde waaiers 230VAC Rond - 360mm Dia Bal 1242,8 CFM (34,80m³/min) 3 Draadsnoeren met adereindhulzen, 5 Draadsnoeren met adereindhulzen |
| Deelstatus: | Verouderd |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 3.15A |
| Spanningsbereik: | 200 ~ 277VAC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Aluminium |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging |
3-draads kabels met adereindhulzen, 5-draads kabels met adereindhulzen |
| Geluid |
10,7 dBA |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst R3G355-AM29-71 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.