ebm-papst R3G310-RS05-J1 ventilator
Artikelnummer:
R3G310-RS05-J1
Gemotoriseerde waaiers 400VAC Rond - 325mm Dia Bal 1589,2 CFM (44,50m³/min) 6 Draads, 5 Draads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$996,75
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | R3G310-RS05-J1 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 400 VAC |
| Luchtstroom: | 1589,2 CFM (44,50m³/min) |
| Lawaai: | 76,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 790W |
| RPM: | 2700 TPM |
| Breedte: | 168,0 mm |
| Type ventilator: | Gemotoriseerde waaiers |
| Serie: | RadiCal® R4E310RS |
| Afmetingen: | Rond - 325mm Dia |
| Statische druk: | 2,536 in H2O (632,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | PWM-besturing, thermische overbelastingsbeveiliging (TOP) |
| Beëindiging: | 6 draadkabels, 5 draadkabels |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP54 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | -40 ~ 140°F (-40 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | EAC |
| Beschrijving: | VENTILATOR IMP MTRZD 325X168MM 400VAC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Gemotoriseerde waaiers 400VAC Rond - 325mm Dia Bal 1589,2 CFM (44,50m³/min) 6 Draads, 5 Draads |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 1.25A |
| Spanningsbereik: | 380 ~ 480VAC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
76,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst R3G310-RS05-J1 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.