ebm-papst R3G310-RS01-I1 ventilator
Artikelnummer:
R3G310-RS01-I1
Gemotoriseerde waaiers 230VAC Rond - 325mm Dia Bal 1418,5 CFM (39,72m³/min) 5 Draads, 5 Draads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$1.243,45
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | R3G310-RS01-I1 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 230VAC |
| Luchtstroom: | 1418,5 CFM (39,72m³/min) |
| Lawaai: | 75,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 730W |
| RPM: | 2640 RPM |
| Breedte: | 232,1 mm |
| Type ventilator: | Gemotoriseerde waaiers |
| Serie: | RadiCal® R3G310RS |
| Afmetingen: | Rond - 325mm Dia |
| Statische druk: | 2,653 in H2O (661,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | PWM-besturing, thermische overbelastingsbeveiliging (TOP) |
| Beëindiging: | 5 Draad Leads, 5 Draad Leads |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP54 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CCC, CSA, EAC, UL |
| Beschrijving: | VENTILATOR IMP MTRZD 325X232.1MM 230VAC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Gemotoriseerde waaiers 230VAC Rond - 325mm Dia Bal 1418,5 CFM (39,72m³/min) 5 Draads, 5 Draads |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 3.20A |
| Spanningsbereik: | 200 ~ 277VAC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
75,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst R3G310-RS01-I1 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.