ebm-papst R3G310-AN12-30 ventilator
Artikelnummer:
R3G310-AN12-30
Gemotoriseerde waaiers 48VDC Rond - 318mm Dia Bal 753.9 CFM (21.11m³/min) 4 Draden met adereindhulzen
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$308,43
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | R3G310-AN12-30 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 48 VDC |
| Luchtstroom: | 753,9 CFM (21,11m³/min) |
| Lawaai: | 71,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 190 W |
| RPM: | 2000 TPM |
| Breedte: | – |
| Type ventilator: | Gemotoriseerde waaiers |
| Serie: | R3G310 |
| Afmetingen: | Rond - 318mm Dia |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | PWM-regeling, snelheidssensor (toerental), thermische overbelastingsbeveiliging (TOP) |
| Beëindiging: | 4 draadsnoeren met adereindhulzen |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP42 |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CCC, CE, CSA, EAC, UL |
| Beschrijving: | VENTILATOR IMP MTRZD 318MM BAL 48VDC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Gemotoriseerde waaiers 48VDC Rond - 318mm Dia Bal 753.9 CFM (21.11m³/min) 4 Draden met adereindhulzen |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 4.00A |
| Spanningsbereik: | 36 ~ 57 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Aluminium |
| Levensduur @ Temp: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
71,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst R3G310-AN12-30 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.