ebm-papst R3G225-RE07-28 ventilator
Artikelnummer:
R3G225-RE07-28
Buisaxiale ventilator 230VAC Rond - 255mm Dia Bal 415,2 CFM (11,63m³/min) 3 Draads, 4 Draads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$378,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | R3G225-RE07-28 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 230VAC |
| Luchtstroom: | 415,2 CFM (11,63m³/min) |
| Lawaai: | – |
| Vermogen (watt): | 170W |
| RPM: | 2860 RPM |
| Breedte: | 119,4 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | R3G225 |
| Afmetingen: | Rond - 255mm Dia |
| Statische druk: | 1,839 in H2O (458,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | PWM-regeling, snelheidssensor (toerental), thermische overbelastingsbeveiliging (TOP) |
| Beëindiging: | 3-draads kabels, 4-draads kabels |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP54 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, UL |
| Beschrijving: | RADICALE EC ACHTERWAARTS GEBOGEN IMPEL |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisaxiale ventilator 230VAC Rond - 255mm Dia Bal 415,2 CFM (11,63m³/min) 3 Draads, 4 Draads |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 1.40A |
| Spanningsbereik: | 200 ~ 240 VAC |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
10,7 dBA |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst R3G225-RE07-28 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.