ebm-papst R3G220-RC05-03 ventilator
Artikelnummer:
R3G220-RC05-03
Ventilatorventilator 230VAC Rond - 220mm Dia Bal 3 Draadsnoeren met Splice Terminals, 4 Draadsnoeren met Splice Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$372,28
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | R3G220-RC05-03 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 230VAC |
| Luchtstroom: | – |
| Lawaai: | – |
| Vermogen (watt): | 85.0W |
| RPM: | 2580 TPM |
| Breedte: | 71,00 mm |
| Type ventilator: | Gemotoriseerde waaiers |
| Serie: | R3G220 |
| Afmetingen: | Rond - 220mm Dia |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Elektronische schakeling (EC), PWM-besturing, toerentalsensor (Tach), thermische overbelastingsbeveiliging (TOP) |
| Beëindiging: | 3-draads kabels met splitsklemmen, 4-draads kabels met splitsklemmen |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP54 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CCC, CE, CSA, EAC, UL |
| Beschrijving: | GEMOTORISEERDE WAAIER |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorventilator 230VAC Rond - 220mm Dia Bal 3 Draadsnoeren met Splice Terminals, 4 Draadsnoeren met Splice Terminals |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.700A |
| Spanningsbereik: | 200 ~ 240 VAC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 5 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging |
3-draads kabels met splitsklemmen, 4-draads kabels met splitsklemmen |
| Geluid |
10,7 dBA |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst R3G220-RC05-03 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.