ebm-papst R3G190-RD45-03 ventilator
Artikelnummer:
R3G190-RD45-03
Gemotoriseerde waaiers 230VAC Rond - 190mm Dia Bal 573,9 CFM (16,07m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$409,37
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | R3G190-RD45-03 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 230VAC |
| Luchtstroom: | 573,9 CFM (16,07m³/min) |
| Lawaai: | 72,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 169W |
| RPM: | 4120 TPM |
| Breedte: | 90,70 mm |
| Type ventilator: | Gemotoriseerde waaiers |
| Serie: | Green Tech RadiCal® R3G190RD |
| Afmetingen: | Rond - 190mm Dia |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Elektronische commutatie (EC) |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP54 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | UL |
| Beschrijving: | 190 MM EC CENTRIFUGAALVENTILATOR |
| Gedetailleerde beschrijving: | Gemotoriseerde waaiers 230VAC Rond - 190mm Dia Bal 573,9 CFM (16,07m³/min) 2 Draden |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 200 ~ 240 VAC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon, Glasvezel Versterkt |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 5 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
72,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst R3G190-RD45-03 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.