ebm-papst R3G190-AF50-01 ventilator
Artikelnummer:
R3G190-AF50-01
Gemotoriseerde waaiers 230VAC Rond - 190mm Dia Bal 474.1 CFM (13.28m³/min) 3 Draads, 4 Draads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$335,36
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | R3G190-AF50-01 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 230VAC |
| Luchtstroom: | 474,1 CFM (13,28m³/min) |
| Lawaai: | 74,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 135W |
| RPM: | 3900 TPM |
| Breedte: | 108,9 mm |
| Type ventilator: | Gemotoriseerde waaiers |
| Serie: | R3G190 |
| Afmetingen: | Rond - 190mm Dia |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | PWM-besturing, thermische overbelastingsbeveiliging (TOP) |
| Beëindiging: | 3-draads kabels, 4-draads kabels |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP44 |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CSA, UL |
| Beschrijving: | EC ACHTEROVERGEBOGEN GEMOTORISEERDE IMP |
| Gedetailleerde beschrijving: | Gemotoriseerde waaiers 230VAC Rond - 190mm Dia Bal 474.1 CFM (13.28m³/min) 3 Draads, 4 Draads |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 1.00A |
| Spanningsbereik: | 200 ~ 277VAC |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | Versterkt polyamide (PA66), Nylon 6/6, Glasvezel |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
74,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst R3G190-AF50-01 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.