ebm-papst R3G175-AF01-02 ventilator
Artikelnummer:
R3G175-AF01-02
Gemotoriseerde waaiers 230VAC Rond - 175mm Dia Bal 3 Draads, 4 Draads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$234,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | R3G175-AF01-02 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 230VAC |
| Luchtstroom: | – |
| Lawaai: | – |
| Vermogen (watt): | 78.0W |
| RPM: | 4070 TPM |
| Breedte: | 95,00 mm |
| Type ventilator: | Gemotoriseerde waaiers |
| Serie: | R3G175 |
| Afmetingen: | Rond - 175mm Dia |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | PWM-regeling, snelheidssensor (toerental), thermische overbelastingsbeveiliging (TOP) |
| Beëindiging: | 3-draads kabels, 4-draads kabels |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP44 |
| Bedrijfstemperatuur: | -22 ~ 140°F (-30 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CCC, CE, EAC |
| Beschrijving: | EC ACHTEROVERGEBOGEN GEMOTORISEERDE IMP |
| Gedetailleerde beschrijving: | Gemotoriseerde waaiers 230VAC Rond - 175mm Dia Bal 3 Draads, 4 Draads |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.600A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
10,7 dBA |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst R3G175-AF01-02 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.