ebm-papst R3G133-AE17-02 ventilator
Artikelnummer:
R3G133-AE17-02
Ventilator Gemotoriseerde waaiers 115VAC Rond - 133mm Dia Bal 3 Draads, 3 Draads Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$232,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | R3G133-AE17-02 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 115 VAC |
| Luchtstroom: | – |
| Lawaai: | 75,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 37.00W |
| RPM: | 4350 RPM |
| Breedte: | 110,0 mm |
| Type ventilator: | Gemotoriseerde waaiers |
| Serie: | R3G133 |
| Afmetingen: | Rond - 133mm Dia |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Bescherming tegen vergrendelde rotor, PWM-besturing, snelheidssensor (toerental), thermische overbelastingsbeveiliging (TOP) |
| Beëindiging: | 3 Draadkabels, 3 Draadkabels |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP44 |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | GOST, UL |
| Beschrijving: | EC ACHTEROVERGEBOGEN GEMOTORISEERDE IMP |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator Gemotoriseerde waaiers 115VAC Rond - 133mm Dia Bal 3 Draads, 3 Draads Leads |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.550A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | Versterkt polyamide (PA66), Nylon 6/6, Glasvezel |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
75,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst R3G133-AE17-02 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.