ebm-papst R2E250-AS47-05 ventilator
Artikelnummer:
R2E250-AS47-05
Gemotoriseerde waaiers 230VAC Rond - 250mm Dia Bal 4 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$198,78
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | R2E250-AS47-05 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 230VAC |
| Luchtstroom: | – |
| Lawaai: | 76,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 155W |
| RPM: | 2600 TPM |
| Breedte: | 99,00 mm |
| Type ventilator: | Gemotoriseerde waaiers |
| Serie: | R2E250 |
| Afmetingen: | Rond - 250mm Dia |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP44 |
| Bedrijfstemperatuur: | -40 ~ 176°F (-40 ~ 80°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CCC, GOST |
| Beschrijving: | VENTILATOR IMP MTRZD 250X99MM 230VAC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Gemotoriseerde waaiers 230VAC Rond - 250mm Dia Bal 4 Draden |
| Deelstatus: | Verouderd |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.700A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Metaal |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon, Glasvezel Versterkt |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
76,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst R2E250-AS47-05 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.