ebm-papst R2E220-AA44-98 ventilator
Artikelnummer:
R2E220-AA44-98
Gemotoriseerde waaiers 115VAC Rond - 252mm Dia Bal 558,6 CFM (15,64m³/min) 4 positie Rechthoekige Connector
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$171,96
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | R2E220-AA44-98 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 115 VAC |
| Luchtstroom: | 558,6 CFM (15,64m³/min) |
| Lawaai: | – |
| Vermogen (watt): | 85.0W |
| RPM: | 2650 RPM |
| Breedte: | 71,00 mm |
| Type ventilator: | Gemotoriseerde waaiers |
| Serie: | R2E220 |
| Afmetingen: | Rond - 252mm Dia |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Condensator, thermische overbelastingsbeveiliging (TOP) |
| Beëindiging: | 4 positie rechthoekige connector |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP44 |
| Bedrijfstemperatuur: | 122°F (50°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CSA, UL |
| Beschrijving: | VENTILATOR IMP MTRZD 252X71MM 115VAC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Gemotoriseerde waaiers 115VAC Rond - 252mm Dia Bal 558,6 CFM (15,64m³/min) 4 positie Rechthoekige Connector |
| Deelstatus: | Verouderd |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.750A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA6), Nylon 6, Glas Versterkt |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
10,7 dBA |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst R2E220-AA44-98 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.