ebmpapst R2E220-AA40-23 ventilator
Artikelnummer:
R2E220-AA40-23
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$83,30
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | ebm-papst Inc. |
| Lawaai: | 74,0 dB(A) |
| Spanning:: | 230VAC |
| Snelheid (RPM): | 2550 TPM |
| Luchtstroom: | 530,0 CFM (14,84 m/min) |
| Type ventilator: | Gemotoriseerde waaiers |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Breedte: | 71,00 mm |
| Kenmerken: | – |
| Serie: | R2E220 |
| Statische druk: | – |
| Beschrijving: | VENTILATOR IMP MTRZD 220X71MM 230VAC |
| Afmetingen: | Rond - 220mm Dia |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Onbeperkt) |
| Type lager: | Kogel |
| Goedkeuringen: | CCC, CE, CSA, UL |
| Spanningsbereik: | – |
| Vermogen (watt): | 100W |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon |
| Levensduur @ Temp: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Huidige waardering: | – |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
74,0 dB(A) |
| Luchtstroom |
530,0 CFM (14,84 m/min) |
| Spanning |
230VAC |
| Toerental |
2550 TPM |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebmpapst R2E220-AA40-23 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.