ebm-papst R2E180-AH05-06 ventilator
Artikelnummer:
R2E180-AH05-06
Ventilator met motor 230VAC Rond - 270mm Dia Bal Aansluitblok
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$404,09
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | R2E180-AH05-06 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 230VAC |
| Luchtstroom: | – |
| Lawaai: | – |
| Vermogen (watt): | 145W |
| RPM: | 2850 RPM |
| Breedte: | 137,3 mm |
| Type ventilator: | Gemotoriseerde waaiers |
| Serie: | R2E180 |
| Afmetingen: | Rond - 270mm Dia |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | Aansluitblok |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP20 |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 203°F (-25 ~ 95°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, EAC |
| Beschrijving: | AC ACHTEROVERGEBOGEN GEMOTORISEERDE IMP |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator met motor 230VAC Rond - 270mm Dia Bal Aansluitblok |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.630A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
10,7 dBA |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst R2E180-AH05-06 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.