ebm-papst R2D220-AC02-12 ventilator
Artikelnummer:
R2D220-AC02-12
Gemotoriseerde waaiers 415VAC Rond - 252mm Dia Bal 4 positie Rechthoekige Connector
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$378,63
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | R2D220-AC02-12 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 415VAC |
| Luchtstroom: | – |
| Lawaai: | – |
| Vermogen (watt): | 100W |
| RPM: | 3000 OMW/MIN |
| Breedte: | 71,00 mm |
| Type ventilator: | Gemotoriseerde waaiers |
| Serie: | R2D220 |
| Afmetingen: | Rond - 252mm Dia |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 4 positie rechthoekige connector |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP44 |
| Bedrijfstemperatuur: | 122°F (50°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE |
| Beschrijving: | AC ACHTEROVERGEBOGEN GEMOTORISEERDE IMP |
| Gedetailleerde beschrijving: | Gemotoriseerde waaiers 415VAC Rond - 252mm Dia Bal 4 positie Rechthoekige Connector |
| Deelstatus: | Verouderd |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.170A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA6), Nylon 6, Glasvezel Versterkt |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
10,7 dBA |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst R2D220-AC02-12 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.