R2D220-AB02-11 ventilator
Artikelnummer:
R2D220-AB02-11
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$180,74
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | R2D220-AB02-11 |
| Spanning - Nominaal: | 400/440 VAC |
| Luchtstroom: | 695,0 CFM (19,46 m³/min) |
| Lawaai: | – |
| Vermogen (watt): | 70.0W, 110W |
| RPM: | 995/1180 RPM |
| Breedte: | 104,0 mm |
| Type ventilator: | Gemotoriseerde waaiers, 3 fase |
| Serie: | R2D220 |
| Afmetingen: | Rond - 220mm Dia |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 1 draadkabel met ringaansluiting, 3 draadkabels met QC-contactdozen |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP44 |
| Bedrijfstemperatuur: | 158°F (70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging |
1 draadkabel met ringaansluiting, 3 draadkabels met QC-contactdozen |
| Geluid |
10,7 dBA |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “R2D220-AB02-11 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.