ebm-papst R1G225-AF07-52 ventilator
Artikelnummer:
R1G225-AF07-52
Ventilator Gemotoriseerde waaiers 24VDC Rond - 225mm Dia Bal 4 Draden met Splice Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$567,96
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | R1G225-AF07-52 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Luchtstroom: | – |
| Lawaai: | 67,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 100 W |
| RPM: | 2600 TPM |
| Breedte: | 99,00 mm |
| Type ventilator: | Gemotoriseerde waaiers |
| Serie: | R1G225 |
| Afmetingen: | Rond - 225mm Dia |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Bescherming tegen geblokkeerde rotor, PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Beëindiging: | 4 draadsnoeren met splitsklemmen |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP42 |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CSA, EAC, UL |
| Beschrijving: | VENTILATOR IMP MTRZD 225X99MM 24VDC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator Gemotoriseerde waaiers 24VDC Rond - 225mm Dia Bal 4 Draden met Splice Terminals |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 4.60A |
| Spanningsbereik: | 16 ~ 28 VDC |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | Versterkt polyamide (PA66), Nylon 6/6, Glasvezel |
| Levensduur @ Temp: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
67,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst R1G225-AF07-52 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.