ebmpapst R1G220-AB35-52 ventilator
Artikelnummer:
R1G220-AB35-52
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$86,78
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | ebm-papst Inc. |
| Lawaai: | 76,0 dB(A) |
| Spanning:: | 24 VDC |
| Snelheid (RPM): | 3150 RPM |
| Luchtstroom: | 620,9 CFM (17,39 m/min) |
| Type ventilator: | Gemotoriseerde waaiers |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Breedte: | 71,00 mm |
| Kenmerken: | PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Serie: | R1G220 |
| Statische druk: | – |
| Beschrijving: | VENTILATOR IMP MTRZD 220X71MM 24VDC |
| Afmetingen: | Rond - 220mm Dia |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Onbeperkt) |
| Type lager: | Kogel |
| Goedkeuringen: | CSA, UL |
| Spanningsbereik: | 16 ~ 28 VDC |
| Vermogen (watt): | 106.0W |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 140¡ãF (-25 ~ 60¡ãC) |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon |
| Levensduur @ Temp: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Huidige waardering: | 5A |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
76,0 dB(A) |
| Luchtstroom |
620,9 CFM (17,39 m/min) |
| Spanning |
24 VDC |
| Toerental |
3150 RPM |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebmpapst R1G220-AB35-52 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.