ebmpapst R1G190-AC37-52 ventilator
Artikelnummer:
R1G190-AC37-52
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$567,96
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | ebm-papst Inc. |
| Lawaai: | – |
| Spanning:: | 24 VDC |
| Snelheid (RPM): | 3250 RPM |
| Type ventilator: | Gemotoriseerde waaiers |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Breedte: | 68,50 mm |
| Kenmerken: | Bescherming tegen geblokkeerde rotor, PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Serie: | R1G190 |
| Statische druk: | – |
| Afmetingen: | Rond - 190mm Dia |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Onbeperkt) |
| Type lager: | Kogel |
| Goedkeuringen: | CSA, EAC, UL |
| Type product: | DC-ventilatoren |
| Spanningsbereik: | 16 ~ 28 VDC |
| Vermogen (watt): | 80.0W |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 140¡ãF (-25 ~ 60¡ãC) |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA6), Nylon 6, Glasvezel Versterkt |
| Levensduur @ Temp: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP42 |
| Huidige waardering: | 3.70A |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Spanning |
24 VDC |
| Toerental |
3250 RPM |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebmpapst R1G190-AC37-52 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.