NMB R172H1-051-D0760 ventilator
Artikelnummer:
R172H1-051-D0760
Ronde ventilator Tubeaxial 48VDC - 172,7mm Dia Bal 473,0 CFM (13,24m³/min) 4 Draads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$128,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | R172H1-051-D0760 |
| Fabrikant: | NMB Technologies Corporation |
| Spanning - Nominaal: | 48 VDC |
| Luchtstroom: | 473,0 CFM (13,24m³/min) |
| Lawaai: | 73,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 101 W |
| RPM: | 6500 TPM |
| Breedte: | 50,80 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | R172 |
| Afmetingen: | Rond - 172,7 mm Dia |
| Statische druk: | 3,190 in H2O (794,6 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -22 ~ 158°F (-30 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR 172,7X50,8MM 48VDC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ronde ventilator Tubeaxial 48VDC - 172,7mm Dia Bal 473,0 CFM (13,24m³/min) 4 Draads |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 2.10A |
| Spanningsbereik: | 43,2 ~ 52,8 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
73,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “NMB R172H1-051-D0760 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.