NMB Technologies R172A0-051-D0790 fan
Artikelnummer:
R172A0-051-D0790
Fan Tubeaxial 48VDC Round – 172.7mm Dia Ball 604.0 CFM (16.91m³/min) 4 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$132,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | R172A0-051-D0790 |
| Lawaai: | 82,0dB |
| Luchtstroom: | 604,0 CFM (16,91m³/min) |
| Vermogen (watt): | 211.2 W |
| Spanning - Nominaal: | 48 VDC |
| RPM: | 9300 TPM |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Fabrikant: | NMB Technologieën |
| Afmetingen: | Rond - 172,7 mm Dia |
| Breedte: | 50,80 mm |
| Statische druk: | 6.050 in H2O (1507.1 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -22 ~ 158°F (-30 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Gewicht: | 2.4 lbs (1.1 kg) |
| Serie: | R172 |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 4.4A |
| Spanningsbereik: | 30 ~ 72 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial 48VDC Round – 172.7mm Dia Ball 604.0 CFM (16.91m³/min) 4 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
82,0dB |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “NMB Technologies R172A0-051-D0790 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.