NMB R150H3-051-D0760 ventilator
Artikelnummer:
R150H3-051-D0760
Fan Tubeaxial 48VDC Rectangular/Rounded – 172.7mm L x 150mm H Ball 473.0 CFM (13.24m³/min) 4 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$114,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | R150H3-051-D0760 |
| Lawaai: | 73,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 473,0 CFM (13,24m³/min) |
| Vermogen (watt): | 180 W |
| Spanning - Nominaal: | 48 VDC |
| RPM: | 6500 TPM |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Fabrikant: | NMB |
| Afmetingen: | Rechthoekig/rond - 172,7 mm lang x 150 mm hoog |
| Breedte: | 50,80 mm |
| Statische druk: | 3.200 in H2O (797.1 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -22 ~ 158°F (-30 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Gewicht: | 1,8 lb (800,0 g) |
| Serie: | R150 |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 2.10A |
| Spanningsbereik: | 36 ~ 60 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial 48VDC Rectangular/Rounded – 172.7mm L x 150mm H Ball 473.0 CFM (13.24m³/min) 4 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
73,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “NMB R150H3-051-D0760 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.