Ebmpapst QG030-148/14 ventilator
Artikelnummer:
QG030-148/14
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$108,37
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | ebm-papst Inc. |
| Lawaai: | 49,0 dB(A) |
| Spanning:: | 24 VDC |
| Luchtstroom: | 44,0 CFM (1,23 m/min) |
| Type ventilator: | Ventilator, dwarsstroom |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Breedte: | 47,50 mm |
| Kenmerken: | – |
| Serie: | QG030 |
| Statische druk: | – |
| Beschrijving: | VENTILATOR VENTILATOR CF 201X47.5MM 24VDC |
| Afmetingen: | Rechthoekig - 201mm L x 50mm H |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Onbeperkt) |
| Type lager: | Kogel |
| Goedkeuringen: | CE, CSA, UL, VDE |
| Spanningsbereik: | 16 ~ 28 VDC |
| Vermogen (watt): | 6.20W |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 140¡ãF (-20 ~ 60¡ãC) |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Aluminium |
| Levensduur @ Temp: | 30000 uur @ 40¡ãC |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Huidige waardering: | – |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
49,0 dB(A) |
| Luchtstroom |
44,0 CFM (1,23 m/min) |
| Spanning |
24 VDC |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Ebmpapst QG030-148/14 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.