Interfan PO125-12D-1238B-2 ventilator
Artikelnummer:
PO125-12D-1238B-2
Interfan PO125-12D-1238B-2
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$22,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Interfan |
| Model: | PO125-12D-1238B-2 |
| Snelheid (RPM): | 3000 OMW/MIN |
| Luchtstroom: | 125 CFM (3540 L/Min.) |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Grootte: | 4,7 x 1,5 (120 x 38) In. (mm) |
| Serie: | PO-serie |
| Statische druk: | 0,4 In. H2O (99,6 Pa) |
| Afmetingen: | 4,7 x 4,7 x 1,5 In. (120 x 120 x 38 mm) |
| Geluidsniveau: | 52 dBA |
| Huidige waardering: | 0.44 A |
| Afmetingen bij benadering: | 4,7 x 4,7 In. (120 x 120 mm) |
| Dikte bij benadering: | 1,5 inch (38 mm) |
| Spanningswaarde: | 12 VDC |
| Configuratie: | Vierkant |
| Vermogen: | 8.52 W |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Luchtstroom |
125 CFM (3540 L/Min.) |
| Toerental |
3000 OMW/MIN |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Interfan PO125-12D-1238B-2 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.