Interfan PO025-12D-3B-2 ventilator
Artikelnummer:
PO025-12D-3B-2
Interfan PO025-12D-3B-2 Ventilator DC 12V 80mA 80x80x25mm Sq 27CFM 2150RPM 25dBA 24AWG Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$7,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | PO025-12D-3B-2 |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 12 V |
| Luchtstroom: | 27 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 3,2 x 3,2 in ; 80 x 80 mm |
| Dikte bij benadering: | 1,5 in ; 38 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Vierkant |
| Huidige waardering: | 0.08 A |
| Materiaal: | Kunststof |
| Geluidsniveau: | 25 dBA |
| Vermogen: | 1 W |
| Rotatie: | CW Graad(en) |
| Serie: | PO-serie |
| Grootte: | 3,2 x 1,5 (80 x 38) In. (mm) |
| Snelheid: | 2150 TPM |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Vierkant |
| Gewicht: | 3 oz |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
25 dBA |
| Luchtstroom |
27 CFM |
| Stroom |
1 W |
| Spanning |
12 V |
| Toerental |
2150 TPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Interfan PO025-12D-3B-2 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.