Sunon PMD2412PTB1-A(2).F.GN Ventilator
Artikelnummer:
PMD2412PTB1-A(2).F.GN
Sunon ventilatoren PMD2412PTB1-A(2).F.GN DC ventilator 24V 120x120x25mm 150CFM 11.8W 54dBA 4500RPM Draadkabels
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$65,79
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | PMD2412PTB1-A(2).F.GN |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 24 V |
| Luchtstroom: | 150 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 4,7 x 4,7 in ; 120 x 120 mm |
| Dikte bij benadering: | 1 in ; 26 mm |
| Type lager: | Dubbele bal |
| Configuratie: | Vierkant |
| Huidige waardering: | 0.49 A |
| Materiaal: | Kunststof |
| Geluidsniveau: | 54 dBA |
| Vermogen: | 11.8 W |
| Rotatie: | CW Graad(en) |
| Serie: | PMD-serie |
| Grootte: | 4,7 x 1 (120 x 25) In. (mm) |
| Snelheid: | 4500 TPM |
| Statische druk: | 0,62 in H2O (154 Pa) Pa |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Vierkant |
| Gewicht: | 220 g |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
54 dBA |
| Luchtstroom |
150 CFM |
| Stroom |
11.8 W |
| Spanning |
24 V |
| Toerental |
4500 TPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sunon PMD2412PTB1-A(2).F.GN Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.