Sunon PMD2408PMB1-A.(2).GN ventilator
Artikelnummer:
PMD2408PMB1-A.(2).GN
Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 80mm L x 80mm H Bal 84.1 CFM (2.35m³/min) 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$19,88
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | PMD2408PMB1-A.(2).GN |
| Fabrikant: | Sunon-fans |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Luchtstroom: | 84,1 CFM (2,35m³/min) |
| Lawaai: | 55,2dB(A) |
| Vermogen (watt): | 9.6 W |
| RPM: | 5700 TPM |
| Breedte: | 38,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | PMD |
| Afmetingen: | Vierkant - 80mm L x 80mm H |
| Statische druk: | 0,740 in H2O (184,3 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CUR, TUV, UL |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 80X38MM 24VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 80mm L x 80mm H Bal 84.1 CFM (2.35m³/min) 2 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.400A |
| Spanningsbereik: | 10 ~ 27,6 VDC |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | – |
| Levensduur @ Temp: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
55,2dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sunon PMD2408PMB1-A.(2).GN fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.