Sunon PMB1297PYB1-AY ventilator
Artikelnummer:
PMB1297PYB1-AY
SUNON PMB1297PYB1-AY 12V 8.6W 2draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$10,32
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Sunon |
| Model: | PMB1297PYB1-AY |
| spanning: | 12V |
| Snelheid (RPM): | 3600 |
| Type: | Blower |
| Vermogen: | 8.6W |
| Lawaai: | 55,8 dBA |
| Luchtstroom: | 30,5 CFM (0,864 m?/min) |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Grootte: | 97 mm x 94 mm x 33 mm |
| Lager: | Kogel |
| Vorm: | Rechthoekig |
| Serie: | MagLev? |
| Statische druk: | 0,920 in H2O (229,2 Pa) |
| Materiaal lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Geluid |
55,8 dBA |
| Luchtstroom |
30,5 CFM (0,864 m?/min) |
| Stroom |
8.6W |
| Spanning |
12(V) |
| Toerental |
3600 |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “sunon PMB1297PYB1-AY Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.