ebm-papst PG1W-12-60-M3BN ventilator
Artikelnummer:
PG1W-12-60-M3BN
ebm-papst PG1W-12-60-M3BN DC ventilator 12V 72x35mm Rond 0.18W 7dBA kogel Draadkabels
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$30,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | PG1W-12-60-M3BN |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 12 V |
| Afmetingen bij benadering: | 2,8 x 2,8 in ; 72 x 72 mm |
| Dikte bij benadering: | 1,4 in ; 35 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Rond |
| Materiaal: | Kunststof |
| Geluidsniveau: | 7 dBA |
| Vermogen: | 0.18 W |
| Serie: | PG1W-serie |
| Grootte: | 2,83 x 1,38 (72 x 35) In. (mm) |
| Snelheid: | 1700 TPM |
| Type: | Rond |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
7 dBA |
| Stroom |
0.18 W |
| Spanning |
12 V |
| Toerental |
1700 TPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst PG1W-12-60-M3BN Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.