Delta PFR0812XHE ventilator
Artikelnummer:
PFR0812XHE
DELTA PFR0812XHE 12V 4.9A 42W 6draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$12,85
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | DELTA |
| Model: | PFR0812XHE |
| spanning: | 12V |
| Snelheid (RPM): | 13300 |
| Type: | Axiaal |
| Actueel: | 4.9A |
| Vermogen: | 42W |
| Lawaai: | 71,5 dBA |
| Luchtstroom: | 134,292 CFM (3,803 m?/min) |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Grootte: | 80 mm x 80 mm x 38 mm |
| Lager: | Kogel |
| Materiaal frame: | Kunststof |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Geluid |
71,5 dBA |
| Luchtstroom |
134,292 CFM (3,803 m?/min) |
| Stroom |
42W |
| Spanning |
12(V) |
| Toerental |
13300 |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Delta PFR0812XHE Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.