Delta Electronics PFM1412DEB7V fan
Artikelnummer:
PFM1412DEB7V
Fan Tubeaxial 12VDC Square – 139.7mm L x 139.7mm H Ball 282.3 CFM (7.90m³/min) 4 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$35,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | PFM1412DEB7V |
| Lawaai: | 70,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 282,3 CFM (7,90m³/min) |
| Vermogen (watt): | 46.8 W |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| RPM: | 6500 TPM |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Fabrikant: | Delta Elektronica |
| Afmetingen: | Vierkant - 139,7mm L x 139,7mm H |
| Breedte: | 38,00mm |
| Statische druk: | 2.033 in H2O (506.4 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | Bescherming tegen geblokkeerde rotor, PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CURUS, TUV |
| Gewicht: | 589,7 g (1,3 lbs) |
| Serie: | PFM - Driefasig |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 3.90A |
| Spanningsbereik: | 10,8 ~ 12,6 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial 12VDC Square – 139.7mm L x 139.7mm H Ball 282.3 CFM (7.90m³/min) 4 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
70,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Delta Electronics PFM1412DEB7V fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.