Delta PFB1224HE-00P6 ventilator
Artikelnummer:
PFB1224HE-00P6
Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 120mm L x 120mm H Bal 201,4 CFM (5,7m³/min) 4 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$41,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | PFB1224HE-00P6 |
| Fabrikant: | Delta Elektronica |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Luchtstroom: | 201,4 CFM (5,7m³/min) |
| Lawaai: | 65,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 24 W |
| RPM: | 5800 TPM |
| Breedte: | 38,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | PFB |
| Afmetingen: | Vierkant - 120mm L x 120mm H |
| Statische druk: | 1,480 in H2O (368,7 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Bescherming tegen geblokkeerde rotor, PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP68 - stofdicht, waterdicht |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CURUS, TUV |
| Beschrijving: | AXIAAL 120X120X38MM 24V PWM IP68 |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 120mm L x 120mm H Bal 201,4 CFM (5,7m³/min) 4 Draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 1.00A |
| Spanningsbereik: | 14 ~ 27,6 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
65,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Delta PFB1224HE-00P6 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.