Delta PFB1224EHE ventilator
Artikelnummer:
PFB1224EHE
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,67
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | DELTA |
| Lawaai: | 59 dBA |
| Spanning:: | 24V |
| Vermogen: | 21.6W |
| Snelheid (RPM): | 4000 |
| Luchtstroom: | 181,3 CFM (5,13 m/min) |
| Type ventilator: | Axiaal |
| Actueel: | 1.08A |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Lager: | Kogel |
| Vorm: | Vierkant |
| Serie: | PFB |
| Statische druk: | 0,751 in H2O (187,0 Pa) |
| Materiaal lemmet: | Kunststof |
| Materiaal frame: | Kunststof |
| Grootte: | 120 mm x 120 mm x 38 mm |
| Fabrikant: | DELTA |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
59 dBA |
| Luchtstroom |
181,3 CFM (5,13 m/min) |
| Stroom |
21.6W |
| Spanning |
24(V) |
| Toerental |
4000 |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Delta PFB1224EHE Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.