Delta PFB0912UHE ventilator
Artikelnummer:
PFB0912UHE
DELTA PFB0912UHE 12V 2.35A 23.5W 4draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$7,55
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | DELTA |
| Model: | PFB0912UHE |
| spanning: | 12V |
| Snelheid (RPM): | 7000 |
| Type: | Axiaal |
| Actueel: | 2.35A |
| Vermogen: | 23.5W |
| Lawaai: | 64 dBA |
| Luchtstroom: | 153,5 CFM (4,35 m/min) |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Grootte: | 92 mm x 92 mm x 38 mm |
| Lager: | Kogel |
| Vorm: | Vierkant |
| Serie: | PFB |
| Statische druk: | 1,449 in H2O (360,9 Pa) |
| Materiaal lemmet: | Kunststof |
| Materiaal frame: | Kunststof |
Afmeting: 22*15*12cm
Gewicht verpakking: 0,5KG
DHL brutogewicht: 1KG
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
64 dBA |
| Luchtstroom |
153,5 CFM (4,35 m/min) |
| Stroom |
23.5W |
| Spanning |
12(V) |
| Toerental |
7000 |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Delta PFB0912UHE Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.