Delta PFB0824DHE ventilator
Artikelnummer:
PFB0824DHE
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,61
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Delta Elektronica |
| Lawaai: | 65,0 dB(A) |
| Spanning:: | 24 VDC |
| Snelheid (RPM): | 9000 TPM |
| Luchtstroom: | 132,6 CFM (3,71 m/min) |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Breedte: | 38,00mm |
| Kenmerken: | – |
| Serie: | PFB |
| Statische druk: | 2,030 in H2O (505,7 Pa) |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 80X38MM 24VDC DRAAD |
| Afmetingen: | Vierkant - 80mm L x 80mm H |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Onbeperkt) |
| Type lager: | Kogel |
| Goedkeuringen: | CE, CSA, UL, VDE |
| Spanningsbereik: | 14 ~ 26,4 VDC |
| Vermogen (watt): | 32.40W |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 140¡ãF (-10 ~ 60¡ãC) |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 50000 uur @ 40¡ãC |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Huidige waardering: | 1.35A |
| Fabrikant: | Delta Elektronica |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
65,0 dB(A) |
| Luchtstroom |
132,6 CFM (3,71 m/min) |
| Spanning |
24 VDC |
| Toerental |
9000 TPM |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Delta PFB0824DHE Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.