PFB0412EN-E ventilator
Artikelnummer:
PFB0412EN-E
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$5,97
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | PFB0412EN-E |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 38,0 CFM (1,06m³/min) |
| Lawaai: | 70,5 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 31.2 W |
| RPM: | 32500 TPM |
| Breedte: | 28,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | PFB |
| Afmetingen: | Vierkant - 40mm L x 40mm H |
| Statische druk: | 7,430 in H2O (1850,7 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Bescherming tegen geblokkeerde rotor, PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 176°F (-10 ~ 80°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CURUS, TUV |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
70,5 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “PFB0412EN-E fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.