Sunon PF38281BX-1000U-S9H ventilator
Artikelnummer:
PF38281BX-1000U-S9H
Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 38mm L x 38mm H Bal 23,0 CFM (0,644m³/min) 4 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$13,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | PF38281BX-1000U-S9H |
| Fabrikant: | Sunon-fans |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 23,0 CFM (0,644m³/min) |
| Lawaai: | 57,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 6.84 W |
| RPM: | 20000 TPM |
| Breedte: | 28,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | PF |
| Afmetingen: | Vierkant - 38mm L x 38mm H |
| Statische druk: | 2,260 in H2O (562,9 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | CCC, CE, CURUS, TUV |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 38X28MM 12VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 38mm L x 38mm H Bal 23,0 CFM (0,644m³/min) 4 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.580A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | – |
| Levensduur @ Temp: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
57,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sunon PF38281BX-1000U-S9H fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.