Boyd Laconia, LLC PEAD29225BH PF00 fan
Artikelnummer:
PEAD29225BH PF00
Fan Tubeaxial 24VDC Square – 92mm L x 92mm H Ball 106.7 CFM (2.99m³/min) 3 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | PEAD29225BH PF00 |
| Lawaai: | 51,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 106,7 CFM (2,99m³/min) |
| Vermogen (watt): | 6.96 W |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| RPM: | 4600 TPM |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Fabrikant: | Boyd Laconia, LLC |
| Afmetingen: | Vierkant - 92mm L x 92mm H |
| Breedte: | 25,00 mm |
| Statische druk: | 0,450 in H2O (112,1 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, snelheidssensor (toerenteller) |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cURus, TUV, UL |
| Gewicht: | – |
| Serie: | PE |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.360A |
| Spanningsbereik: | 16 ~ 27,6 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT), glasvezelversterking |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT), glasvezelversterking |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 45°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial 24VDC Square – 92mm L x 92mm H Ball 106.7 CFM (2.99m³/min) 3 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
51,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Boyd Laconia, LLC PEAD29225BH PF00 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.