sunon PE60252B1-000U-A99 Ventilator
Artikelnummer:
PE60252B1-000U-A99
Sunon PE60252B1-000U-A99 24V 0.155A 3.72W 2-draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$18,78
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Sunon |
| Model: | PE60252B1-000U-A99 |
| spanning: | 24V |
| Snelheid (RPM): | 6900 |
| Type: | Axiaal |
| Actueel: | 0.155A |
| Vermogen: | 3.72W |
| Lawaai: | 44 dBA |
| Luchtstroom: | 36,0 CFM (1,02 m?/min) |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Grootte: | 60 mm x 60 mm x 25 mm |
| Kenmerken: | AutoRestart |
| Lager: | Kogel |
| Vorm: | Vierkant |
| Serie: | DR MagLev? |
| Statische druk: | 0,540 in H2O (134,5 Pa) |
| Materiaal lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
44 dBA |
| Luchtstroom |
36,0 CFM (1,02 m?/min) |
| Stroom |
3.72W |
| Spanning |
24(V) |
| Toerental |
6900 |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “sunon PE60252B1-000U-A99 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.