Boyd Laconia, LLC PAAD06010BH PF00 fan
Artikelnummer:
PAAD06010BH PF00
Fan Tubeaxial 5VDC Square – 60mm L x 60mm H Ball 18.1 CFM (0.507m³/min) 3 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | PAAD06010BH PF00 |
| Lawaai: | 32,5 dB(A) |
| Luchtstroom: | 18,1 CFM (0,507m³/min) |
| Vermogen (watt): | 1.5 W |
| Spanning - Nominaal: | 5 VDC |
| RPM: | 4200 TPM |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Fabrikant: | Boyd Laconia, LLC |
| Afmetingen: | Vierkant - 60mm L x 60mm H |
| Breedte: | 10,00 mm |
| Statische druk: | 0,120 in H2O (29,9 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, snelheidssensor (toerenteller) |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cURus, TUV, UL |
| Gewicht: | – |
| Serie: | PA |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.550A |
| Spanningsbereik: | 4 ~ 5,75 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT), glasvezelversterking |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT), glasvezelversterking |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 45°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial 5VDC Square – 60mm L x 60mm H Ball 18.1 CFM (0.507m³/min) 3 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
32,5 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Boyd Laconia, LLC PAAD06010BH PF00 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.