Orion ODB13391-24HB10A ventilator
Artikelnummer:
ODB13391-24HB10A
Gemotoriseerde waaiers 24VDC Rond - 133,5mm Dia Bal 257,0 CFM (7,20m³/min) 4 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | ODB13391-24HB10A |
| Fabrikant: | Orion-fans |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Luchtstroom: | 257,0 CFM (7,20 m³/min) |
| Lawaai: | 68,0dB |
| Vermogen (watt): | 63.6 W |
| RPM: | 4600 TPM |
| Breedte: | 91,00mm |
| Type ventilator: | Gemotoriseerde waaiers |
| Serie: | – |
| Afmetingen: | Rond - 133,5mm Dia |
| Statische druk: | 1,900 in H2O (473,3 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 149°F (-10 ~ 65°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cURus, TUV, UR |
| Beschrijving: | VENTILATOR IMP MTRZD 133.5X91MM 24VDC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Gemotoriseerde waaiers 24VDC Rond - 133,5mm Dia Bal 257,0 CFM (7,20m³/min) 4 Draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 2.65A |
| Spanningsbereik: | 16 ~ 28 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Thermoplastisch |
| Levensduur @ Temp: | 40000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
68,0dB |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion ODB13391-24HB10A fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.