Orion OD9238-48HBVXE ventilator
Artikelnummer:
OD9238-48HBVXE
Orion Ventilatoren OD9238-48HBVXE DC-ventilator 48V 92 x 92 x 38mm Schoep Axiaal VXE-serie
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$27,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD9238-48HBVXE |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 48 V |
| Luchtstroom: | 147,2 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 92 x 92 mm |
| Dikte bij benadering: | 38 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Geluidsniveau: | 67,1 dBA |
| RPM: | 7000 TPM |
| Serie: | OD9238-VXE-serie |
| Statische druk: | 1,4 in (H2O) |
| Gewicht: | 0,44 pond |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
67,1 dBA |
| Luchtstroom |
147,2 CFM |
| Spanning |
48 V |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD9238-48HBVXE Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.