Orion OD8038-48HB-VXC10A ventilator
Artikelnummer:
OD8038-48HB-VXC10A
Orion Ventilatoren OD8038-48HB-VXC10A DC Ventilator 48V 80x80x38mm 99CFM 14W 57dBA 6300RPM Draaddraden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$14,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD8038-48HB-VXC10A |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 48 V |
| Luchtstroom: | 99 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 3,2 x 3,2 in ; 80 x 80 mm |
| Dikte bij benadering: | 1,5 in ; 38 mm |
| Type lager: | Dubbele bal |
| Configuratie: | Vierkant |
| Huidige waardering: | 0.3 A |
| Materiaal: | Kunststof |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 70 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -10 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 57 dBA |
| Vermogen: | 14 W |
| Rotatie: | CCW Graad(en) |
| Serie: | OD8038-serie |
| Grootte: | 3,2 x 1,5 (80 x 38) In. (mm) |
| Snelheid: | 6300 TPM |
| Statische druk: | 0,81 in H2O (202 Pa) Pa |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Vierkant |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
57 dBA |
| Luchtstroom |
99 CFM |
| Stroom |
14 W |
| Spanning |
48 V |
| Toerental |
6300 TPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD8038-48HB-VXC10A Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.