Orion OD8025-12HSS ventilator
Artikelnummer:
OD8025-12HSS
Orion Ventilatoren OD8025-12HSS DC ventilator vierkant 12V 80x80x25mm 40CFM 34dBA 2.9W 3100RPM Draadkabels
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,45
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD8025-12HSS |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 12 V |
| Luchtstroom: | 40,1 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 80 x 80 mm |
| Type lager: | Verzegelde hoes |
| Configuratie: | Vierkant |
| Huidige waardering: | 0.25 A |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 70 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -10 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 33 dBA |
| Rotatie: | CW Graad(en) |
| RPM: | 3300 TPM |
| Serie: | OD8025-SS-serie |
| Snelheid: | 3100 TPM |
| Statische druk: | 0,23 In (H2O) |
| Gewicht: | 0,19 pond |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
33 dBA |
| Luchtstroom |
40,1 CFM |
| Spanning |
12 V |
| Toerental |
3100 TPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD8025-12HSS Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.