Orion OD6025-12HSS ventilator
Artikelnummer:
OD6025-12HSS
Orion Ventilatoren OD6025-12HSS DC Ventilator vierkant 12V 60x60x25mm 25CFM 35dBA 2.8W 4600RPM Draadkabels
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$7,53
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD6025-12HSS |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 12 V |
| Luchtstroom: | 25 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 60 x 60 mm |
| Dikte bij benadering: | 25 mm |
| Type lager: | Verzegelde hoes |
| Configuratie: | Vierkant |
| Huidige waardering: | 0.23 A |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 70 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -10 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 30 dBA |
| Rotatie: | CCW Graad(en) |
| RPM: | 3975 RPM |
| Serie: | OD6025-SS-serie |
| Snelheid: | 4600 TPM |
| Statische druk: | 0,22 In (H2O) |
| Gewicht: | 0,14 pond |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
30 dBA |
| Luchtstroom |
25 CFM |
| Spanning |
12 V |
| Toerental |
4600 TPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD6025-12HSS Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.