Orion OD5210-12HB01A ventilator
Artikelnummer:
OD5210-12HB01A
Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 52mm L x 52mm H Bal 12,0 CFM (0,336m³/min) 3 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$20,10
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD5210-12HB01A |
| Fabrikant: | Orion-fans |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 12,0 CFM (0,336m³/min) |
| Lawaai: | 36,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | – |
| RPM: | 6000 OMW/MIN |
| Breedte: | 10,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | OD5210 |
| Afmetingen: | Vierkant - 52mm L x 52mm H |
| Statische druk: | 0,140 in H2O (34,9 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, snelheidssensor (toerenteller) |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | cURus, TUV |
| Beschrijving: | GELIJKSTROOMVENTILATOR 12V 52X52X10MM |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 52mm L x 52mm H Bal 12,0 CFM (0,336m³/min) 3 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.140A |
| Spanningsbereik: | 8 ~ 17 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 60000 uur @ 45°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
36,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD5210-12HB01A fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.