Orion OD4020-12HB ventilator
Artikelnummer:
OD4020-12HB
Orion OD4020-12HB 12V 0.1A 2-draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$9,39
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Orion |
| Model: | OD4020-12HB |
| spanning: | 12V |
| Snelheid (RPM): | 7800 |
| Type: | Axiaal |
| Actueel: | 0.1A |
| Lawaai: | 32 dBA |
| Luchtstroom: | 9,0 CFM (0,255 m?/min) |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Grootte: | 40 mm x 40 mm x 20 mm |
| Lager: | Kogel |
| Vorm: | Vierkant |
| Serie: | OD4020 |
| Statische druk: | 0,300 in H2O (74,7 Pa) |
| Materiaal lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT), glasvezel |
| Materiaal frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT), glasvezel |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
32 dBA |
| Luchtstroom |
9,0 CFM (0,255 m?/min) |
| Spanning |
12(V) |
| Toerental |
7800 |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD4020-12HB Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.