Orion OD4010-24LS02A ventilator
Artikelnummer:
OD4010-24LS02A
Fan Tubeaxial 24VDC Square – 40mm L x 40mm H Sleeve 4.7 CFM (0.132m³/min) 3 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OD4010-24LS02A |
| Lawaai: | 20,1dB |
| Luchtstroom: | 4,7 CFM (0,132m³/min) |
| Vermogen (watt): | 730 mW |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| RPM: | 4000 TPM |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Fabrikant: | Orion |
| Afmetingen: | Vierkant - 40mm L x 40mm H |
| Breedte: | 10,50 mm |
| Statische druk: | 0,070 in H2O (17,4 Pa) |
| Type lager: | Mouw |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, vergrendelde rotorsensor |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cURus, TUV, UR |
| Gewicht: | 0,441 lb (200,00 g) |
| Serie: | OD4010 |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.030A |
| Spanningsbereik: | 21,6 ~ 26,4 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 60000 uur @ 45°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial 24VDC Square – 40mm L x 40mm H Sleeve 4.7 CFM (0.132m³/min) 3 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
20,1dB |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OD4010-24LS02A fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.